Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Buskerud

Buskerud fylkeskommune

Postadresse: Postboks 3563, 3007 Drammen

Besøksadresse: Haugesgate 89, 3020 Drammen

Telefon: 32 80 86 79

Kontaktperson:

Antall hendelser: 606

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
31
1
2
3
4
5
6
2
7
8
9
10
11
12
13
3
14
15
16
17
18
19
20
4
21
22
23
24
25
26
27
5
28
29
30
31
1
2
3
Onsdag 16. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Øren skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Øren skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 18. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Åssiden skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Åssiden skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Ma 21. - Fr 25. jan. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Møte med musikkMusikk
  • Varighet: workshop over tre dager (ca 3 timer per gang)
  • Ma 21. - Fr 25. jan. 2019
  • UngInvest AIB avd. Midtfylke
Tidspunkt og deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 21. januar. 2019
  • Folkestad Skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Folkestad Skole 47 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 11:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Brandengen skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Brandengen skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mellom OssFilm
  • Varighet: 90
  • Mandag 21. januar. 2019
  • Røyken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 22. januar. 2019
  • Steinerskolen i Hurum
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Steinerskolen i Hurum68 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger: 09:00, 10:00, 11:30, 12:30

Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 22. januar. 2019
  • Sokna skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 10:30
    Sokna skole31 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mellom OssFilm
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 22. januar. 2019
  • Modum kulturhus
Tidspunkt og deltakere
On 23. - To 24. jan. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 23. - To 24. jan. 2019
  • Sætre Skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sætre Skole 145 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:30, 10:30, 12:45

Onsdag 23. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mellom OssFilm
  • Varighet: 90
  • Onsdag 23. januar. 2019
  • Numedal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:55
    Gulskogen skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Gulskogen skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 24. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Rødskog skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 12:00
    Fjell skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
  • Mellom OssFilm
  • Varighet: 90
  • Torsdag 24. januar. 2019
  • Eiker videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 25. januar. 2019
  • Sætre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sætre ungdomsskole 114 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formildinger: 09:00, 10:10, 11:50, 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Fjell skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Fjell skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mellom OssFilm
  • Varighet: 90
  • Fredag 25. januar. 2019
  • Kongsberg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 25. januar. 2019
  • Søndre Modum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Tofte Skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Tofte Skole100 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger: 09:00, 10:00, 11:30, 12:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Berg skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Kongsgårdmoen skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:20 - 13:05
    Kongsgårdmoen skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Bragernes skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mellom OssFilm
  • Varighet: 90
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Hønefoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Tofte ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Tofte ungdomsskole100 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger: 09:00, 10:05, 11:40, 11:55

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Brandengen skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Brandengen skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Brandengen skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Gamlegrendåsen skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:30 - 13:15
    Gamlegrendåsen skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

Produksjonsinformasjon
  • Mellom OssFilm
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Lier videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Hyggen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hyggen skole55 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    To formidlinger: 09:00, 10:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:25
    Danvik skole209 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:40
    Fjell skole311 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mellom OssFilm
  • Varighet: 90
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Drammen Kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tor 31. jan. 2019-Fre 1. feb. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tor 31. jan. 2019-Fre 1. feb. 2019
  • Frydenlund skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frydenlund skole142 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:15, 11:00, 12:45 

Torsdag 31. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Danvik skole84 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Danvik skole84 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Tofte Skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Tofte Skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Efteløt skole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Hvittingfoss barne- og ungdomsskole20 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 11:30 - 12:15
    Hvittingfoss barne- og ungdomsskole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Hallermoen skole228 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Sætre Skole 174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Sætre Skole 174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10 - 11:50
    Konnerud skole128 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Konnerud skole128 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 4. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Nærsnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nærsnes skole67 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 12:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Skoger skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Fjell skole114 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Fjell skole114 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Kongsberg International School80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Raumyr skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 11:45 - 12:30
    Raumyr skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:40 - 13:20
    Vestbygda skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 1950 Spionen (UKE 6)Scenekunst
  • Varighet: 80 minutter
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Åssiden videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Sydskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sydskogen skole65 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 12:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Åskollen skole222 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Benterud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Benterud skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Eikli og Kirkeskolen slås sammen og blir Benterud skole fra våren 1/1-2019
    Uvisst elevantall pr. 8/5-2018

  • 10:30 - 11:10
    Benterud skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Raumyr skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:25
    Øren skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Øren skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 1950 Spionen (UKE 6)Scenekunst
  • Varighet: 80 minutter
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Røyken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Spikkestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Åssiden skole218 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Sundvollen oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Jondalen skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Skavanger skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 11:40 - 12:25
    Skavanger skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Røyse skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Røyse skole177 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Slemmestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Veien skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 10:30
    Veien skole 216 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Øren skole120 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Øren skole120 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 1950 Spionen (UKE 6)Scenekunst
  • Varighet: 80 minutter
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Ringerike kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Sokna skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Sokna skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fr 8. - Ma 11. feb. 2019 (unntatt helg)
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fr 8. - Ma 11. feb. 2019 (unntatt helg)
  • Torvbråten skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Torvbråten skole103 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:00, 12:00

Fredag 8. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Helgerud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:55 - 10:35
    Helgerud skole207 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Tyristrand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35 - 12:15
    Tyristrand skole 215 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Skoger skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 14:20
    St. Hallvard videregående skole 240 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Skolen sjekker angående transport. Skolen bestiller eventuell ekstra transport hvis behov.

Mandag 11. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Tyrifjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25 - 10:05Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Enger skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Enger skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Vik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 11:55
    Vik skole268 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ti 12. - To 14. feb. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 12. - To 14. feb. 2019
  • Midtbygda skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Midtbygda skole182 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 08:55, 10:00, 11:45

Tirsdag 12. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Danvik skole173 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Hønefoss skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Hønefoss skole235 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Hegg skole96 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35 - 13:20
    Hegg skole96 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:05 - 11:50
    Buskerud skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Ringerike Montessori
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25
    Ringerike Montessori60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Vang skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Steinerskolen på Ringerike31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vang skole177 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:55
    Steinsfjorden Montessoriskole31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vang skole177 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Skoger skole67 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:05
    Egge skole54 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Oddevall skole37 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Fjell skole114 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:25 - 13:05
    Fjell skole114 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Vikersund skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:00 - 13:45
    Vikersund skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 14. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Hallingby skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Hallingby skole207 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Galterud skole306 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Heia skole62 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:15
    Heia skole62 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:05 - 11:45
    Konnerud skole196 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Nes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Nes skole 12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 15. februar. 2019
  • Røyken ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PLOPPMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 15. februar. 2019
  • Ullerål skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:00
    Ullerål skole188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Ullerål skole188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Stalsberg skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Stalsberg skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Hennummarka skole64 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nordal skole16 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:15 - 13:00
    Hennummarka skole64 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ma 18. - Ti 19. feb. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 18. - Ti 19. feb. 2019
  • Slemmestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Slemmestad ungdomsskole144 deltakere: 9. trinn

    Tre formidlinger onsdag: 09:15, 10:35, 11:45
    To formidlinger torsdag: 10:00, 11:10

Mandag 18. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Åskollen skole131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Åskollen skole131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Midtbygda skole239 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Midtbygda skole239 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Bragernes skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Bragernes skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:35
    Gullaug skole96 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Hyggen skole130 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
On 20. - To 21. feb. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 20. - To 21. feb. 2019
  • Spikkestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Spikkestad barneskole183 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger mandag: 08:45, 09:45, 11:15, 12:45
    Tre formidlinger tirsdag: 08:45, 09:45, 11:15

Onsdag 20. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Sydskogen skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Danvik skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Danvik skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Høvik skole120 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Høvik skole120 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Nærsnes skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 21. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Konnerud skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:30 - 13:15
    Konnerud skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

     

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Sylling skole96 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 22. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:05 - 11:50
    Konnerud skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 28. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:05 - 11:50
    Konnerud skole100 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:15
    Konnerud skole100 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 4. mars. 2019
  • Sigdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:00
    Enger skole26 deltakere: 4. trinn, 5. trinn
  • 10:30 - 12:00
    Enger skole26 deltakere: 4. trinn, 5. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Åssiden skole164 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 5. mars. 2019
  • Flå Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50 - 11:25
    Flå Skole40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Egge skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:35 - 13:20
    Hegg skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:40
    Øren skole117 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Øren skole117 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Skoger skole67 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 5. mars. 2019
  • Nes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 6. mars. 2019
  • Darbu skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Darbu skole41 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 11:45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 6. mars. 2019
  • Gol skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Gol skule169 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Hegg skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Oddevall skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:35 - 13:20
    Hegg skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 6. mars. 2019
  • Hemsedal barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
To 7. - Ma 11. mar. 2019 (unntatt helg)
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 7. - Ma 11. mar. 2019 (unntatt helg)
  • Hokksund barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hokksund barneskole233 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 09:05, 10:00, 11:30

Torsdag 7. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:45
    Sysle skole20 deltakere: 4. trinn, 5. trinn
  • 11:15 - 12:45
    Sysle skole20 deltakere: 4. trinn, 5. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Ål ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Heia skole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Heia skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Geilo barne- og ungdomsskole avd. ungdomstrinnet
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:55
    Gullaug skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:50 - 12:35
    Gullaug skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Efteløt skole44 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hvittingfoss barne- og ungdomsskole52 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ma 11. - Ti 12. mar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 11. - Ti 12. mar. 2019
  • Aronsløkka skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Aronsløkka skole180 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 09:00, 10:00, 11:45, 12:45

Mandag 11. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 11. mars. 2019
  • Dagali og Skurdalen oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 11. mars. 2019
  • Flesberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:50 - 13:25
    Flesberg skole78 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 12. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Ormåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ormåsen skole69 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:15, 12:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Veggli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:05
    Veggli skole41 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Høvik skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Høvik skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Rødberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:20 - 13:55
    Rødberg skole99 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
On 13. - To 14. mar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 13. - To 14. mar. 2019
  • Bragernes skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bragernes skole147 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:15, 10:15, 11:30

Onsdag 13. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 13. mars. 2019
  • Hokksund ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Høvik skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Høvik skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 13. mars. 2019
  • Hallingskarvet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 14. mars. 2019
  • Skotselv skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skotselv skole107 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger: 08:30, 09:30, 11:30, 12:30

Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 14. mars. 2019
  • Gol skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Gol skule42 deltakere: 1. trinn

    I klasserom for førstetrinn.

  • 10:20
    Gol skule146 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Gol skule146 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Sylling skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Kongsberg International School30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Raumyr skole88 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:15 - 13:00
    Kongsberg International School30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Raumyr skole88 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 15. mars. 2019
  • Drammen Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Drammen Montessoriskole36 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger: 09:15, 10:15, 11:30

Fr 15. - Ma 18. mar. 2019 (unntatt helg)
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fr 15. - Ma 18. mar. 2019 (unntatt helg)
  • Røren barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Røren barneskole133 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:10, 11:10

Fredag 15. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 15. mars. 2019
  • Hemsedal barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Ormåsen skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 15. mars. 2019
  • Tuv Oppvekstsenter - avd. skule
Tidspunkt og deltakere
Ma 18. - On 20. mar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 18. - On 20. mar. 2019
  • Fjell skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Fjell skole239 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger mandag og tirsdag: 09:00, 10:00, 11:30, 12:30
    Tre formidlinger onsdag: 09:00, 10:00, 11:30

    NB! Formidlingen vises på Kulturskolen/Union scene.

Mandag 18. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og NatalieMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 18. mars. 2019
  • Hvittingfoss barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:45
    Berg skole20 deltakere: 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Folkestad Skole 144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Hokksund barneskole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    SPILLESTED: HOKKSUND UNGDOMSSKOLE

  • 11:45 - 12:30
    Hokksund barneskole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 18. mars. 2019
  • Nedre-Ål skule
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Nedre-Ål skule22 deltakere: 1. trinn

    I klasserom for førstetrinn.

  • 11:50
    Nedre-Ål skule96 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:10
    Nedre-Ål skule96 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Steinerskolen i Hurum89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Å leve historienLitteratur
  • Varighet: 45-60 minutt
  • Mandag 18. mars. 2019
  • Kongsberg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 12:55
    Efteløt skole89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 19. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Vestfossen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Torvbråten skole233 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Å leve historienLitteratur
  • Varighet: 45-60 minutt
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Numedal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bak Kaptein MortenFilm
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Kongsberg International School
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:00
    Kongsgårdmoen skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Kongsgårdmoen skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Leveld skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Leveld skule11 deltakere: 1. trinn

    I klasserom for førstetrinn.

  • 11:45
    Leveld skule61 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Enger skole78 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Slemmestad barneskole218 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
On 20. - To 21. mar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 20. - To 21. mar. 2019
  • Vestfossen barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vestfossen barneskole138 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:15, 11:40


Onsdag 20. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Spikkestad barneskole214 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:55
    Spikkestad barneskole214 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Å leve historienLitteratur
  • Varighet: 45-60 minutt
  • Onsdag 20. mars. 2019
  • Numedal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Berg skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 20. mars. 2019
  • Skattebøl skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10 - 11:55
    Vestbygda skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:40 - 13:25
    Vestbygda skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
To 21. - Fr 22. mar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 21. - Fr 22. mar. 2019
  • Børresen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Børresen skole266 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 09:20, 10:25, 11:55, 13:00

Torsdag 21. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Raumyr skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Raumyr skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Raumyr skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Frydenlund skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Frydenlund skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Å leve historienLitteratur
  • Varighet: 45-60 minutt
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Gol vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Torpo skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Torpo skule8 deltakere: 1. trinn

    I klasserom for førstetrinn.

  • 11:30
    Torpo skule51 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Nes barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50
    Nes barneskole23 deltakere: 1. trinn

    I klasserom for førstetrinn.

  • 11:00
    Nes barneskole94 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Nes barneskole94 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Skavanger skole191 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Å leve historienLitteratur
  • Varighet: 45-60 minutt
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Hassel fengsel
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Hassel fengsel10 deltakere: VG1, VG2, VG3

    VG1-VG3, Stud.spes, y-fag. Klasserom UKE 12


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Jondalen skole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Ma 25. - Ti 26. mar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 25. - Ti 26. mar. 2019
  • Danvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Danvik skole176 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:45, 10:45, 12:30

Mandag 25. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Egge skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:40
    Egge skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Krona Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Darbu skole51 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skavanger skole30 deltakere: 7. trinn
    Vestfossen barneskole43 deltakere: 6. trinn

    Filmen vises på kino.

    Dersom det er behov for busstransport, bestiller skolen dette selv og sender faktura til oss: BFK, Postboks 3563, 3007 Drammen. Merk med referansenummer: 26027202

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Krøderen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Krøderen skole17 deltakere: 1. trinn

    I klasserom for førstetrinn.

  • 11:50
    Krøderen skole94 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Frydenlund skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:45 - 13:30
    Frydenlund skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Flå Skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nes barneskole40 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 13:00 - 13:45
    Nes barneskole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Oddevall skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:25
    Oddevall skole74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Å leve historienLitteratur
  • Varighet: 45-60 minutt
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Oppfølgingsklassen under Drammen fengsel
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Drammen Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Konnerud skole66 deltakere: 7. trinn
    Nordal skole16 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Stenseth skole89 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Filmen vises på kino.

    Dersom det er behov for busstransport, bestiller skolen dette selv og sender faktura til oss: BFK, Postboks 3563, 3007 Drammen. Merk med referansenummer: 26027202

Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Noresund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Noresund skole11 deltakere: 1. trinn

    I klasserom for førstetrinn.

  • 11:10
    Noresund skole73 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Lier kulturscene
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:40
    Hegg skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:15
    Hegg skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis ikke riggen kan stå over natta.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Leveld skule40 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nedre-Ål skule46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Torpo skule31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Nedre-Ål skule46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Skattebøl skule54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:35 - 11:20

    Eikli skole og Kirkeskolen blir Benterud skole i 2019

  • 11:50 - 12:35

    Eikli skole og Kirkeskolen blir Benterud skole i 2019

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Midtbygda skole83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

Produksjonsinformasjon
  • Å leve historienLitteratur
  • Varighet: 45-60 minutt
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Åssiden videregående skole
Tidspunkt og deltakere
On 27. - Fr 29. mar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 27. - Fr 29. mar. 2019
  • Brandengen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Brandengen skole271 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 09:15, 10:15, 11:30

Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Flå Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Flå Skole16 deltakere: 1. trinn

    I klasserom for førstetrinn.

  • 10:50
    Flå Skole72 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Drammen Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Åssiden skole164 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Filmen vises på kino.

    Dersom det er behov for busstransport, bestiller skolen dette selv og sender faktura til oss: BFK, Postboks 3563, 3007 Drammen. Merk med referansenummer: 26027202

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Lier kulturscene
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:40
    Hegg skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:15
    Hegg skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Tuv Oppvekstsenter - avd. skule49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Ulsåk oppvekstsenter, avd skule77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Midtbygda skole83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Midtbygda skole83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Å leve historienLitteratur
  • Varighet: 45-60 minutt
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Hønefoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet91 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hallingskarvet skole34 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Filmen vises på Geilo kino

    Dersom det er behov for busstransport, bestiller skolen dette selv og sender faktura til oss: BFK, Postboks 3563, 3007 Drammen. Merk med referansenummer: 26027

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Hallingstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:40
    Hallingstad skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:45 - 13:10
    Hallingstad skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:40 - 11:25
    Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Hallingskarvet skole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Dagali og Skurdalen oppvekstsenter10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Å leve historienLitteratur
  • Varighet: 45-60 minutt
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • UngInvest AIB avd. Midtfylke
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Nærsnes skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 29. mars. 2019
  • Hennummarka skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:25
    Hennummarka skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:55 - 12:20
    Hennummarka skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Gol skule93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Gol skule93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Fredag 29. mars. 2019
  • Drammen Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Prestfoss skole50 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vikersund skole159 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Filmen vises på kino.

    Dersom det er behov for busstransport, bestiller skolen dette selv og sender faktura til oss: BFK, Postboks 3563, 3007 Drammen. Merk med referansenummer: 26027202

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40 - 12:25
    Darbu skole51 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vestfossen barneskole60 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 13:00 - 13:45
    Vestfossen barneskole85 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 1. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 1. april. 2019
  • Buskerud skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Buskerud skole59 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 08:45, 09:45, 11:05

Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 1. april. 2019
  • Frydenhaug skole, interkommunal spesialskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 09:45
    Solberg skole185 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:05 - 10:45
    Solberg skole185 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:35 - 12:15
    Solberg skole185 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Darbu skole67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Lampeland skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Lampeland skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Mandag 1. april. 2019
  • Høvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:15
    Høvik skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:55 - 13:20
    Høvik skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis ikke riggen kan stå over natta.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Skolen ved Modum Bad
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skolen ved Modum Bad7 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    To formidlinger: 09:00, 10:00 (formidler avgjør om det må legges til ytterligere formidlinger)

Ti 2. - On 3. apr. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 2. - On 3. apr. 2019
  • Galterud skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Galterud skole210 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 09:30, 10:30, 11:35, 13:20

Tirsdag 2. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Høvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:10
    Høvik skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 09:35 - 10:00
    Høvik skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:15
    Høvik skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20 - 10:00
    Krokstad skole182 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20 - 11:00
    Krokstad skole182 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:20
    Krokstad skole182 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00

    VG1 Kunst, design og arkitektur og Design og håndverk. Ballett - Ny barokk mesteraften

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Rødberg skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 11:45 - 12:30
    Uvdal skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Veggli skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:55 - 11:40
    Hallermoen skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:30 - 13:15
    Hallermoen skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Hyggen skole53 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bibliotekaren kommer 2018-19Litteratur
  • Varighet: 45-60 minutt (tilpasser skolens timeplan)
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Hemsedal barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Enger skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Enger skole93 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger: 09:00, 10:15, 11:30, 12:45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Sylling skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:25
    Sylling skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:25
    Sylling skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Hallermoen skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Nordal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 12:40
    Nordal skole43 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
To 4. - Fr 5. apr. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • To 4. - Fr 5. apr. 2019
  • Nordre Modum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 4. - Fr 5. apr. 2019
  • Hallermoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hallermoen skole176 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 10:00, 11:00, 12:30

Torsdag 4. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 09:45
    Steinberg skole195 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Heia skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10 - 09:35
    Heia skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:05 - 10:30
    Heia skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:10
    Heia skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bibliotekaren kommer 2018-19Litteratur
  • Varighet: 45-60 minutt (tilpasser skolens timeplan)
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Geilo barne- og ungdomsskole avd. ungdomstrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Sylling skole109 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Nærsnes skole62 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:30 - 13:15
    Slemmestad barneskole101 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Skotselv skole89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10 - 11:55
    Noresund skole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:30 - 13:15
    Krøderen skole67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20 - 12:00
    Stenseth skole195 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Tranby skole355 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 5. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Høvik skole291 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:00
    Vestfossen barneskole173 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:20
    Vestfossen barneskole173 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Røyse skole102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 5. april. 2019
  • Gullaug skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10 - 11:35
    Gullaug skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:15
    Gullaug skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Lierbyen skole253 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Ma 8. - Ti 9. apr. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Ma 8. - Ti 9. apr. 2019
  • Stalsberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Stalsberg skole102 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 08:45, 09:45, 11:20

Ma 8. - On 10. apr. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 8. - On 10. apr. 2019
  • Gulskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gulskogen skole225 deltakere: 10. trinn, 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger alle tre dager: 09:15, 10:15, 11:50, 13:00

Mandag 8. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Gamlegrendåsen skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Gamlegrendåsen skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Gamlegrendåsen skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Skotselv skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Verdens mellomste fiskFilm
  • Varighet: 45 minutter (filmen er 11 minutter lang)
  • Mandag 8. april. 2019
  • Nærsnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Nerstad skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Prestfoss skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:45 - 13:30
    Eggedal skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Prestfoss skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
  • Selfie VGOMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 8. april. 2019
  • Ringerike kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Ormåsen skole198 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 9. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Wennersborg skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Wennersborg skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Verdens mellomste fiskFilm
  • Varighet: 45 minutter (filmen er 11 minutter lang)
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Hyggen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:30
    Hyggen skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Hyggen skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 10:45
    Hokksund barneskole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:35 - 12:15
    Hokksund barneskole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:15 - 13:55
    Hokksund barneskole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Tyrifjord barne- og ungdomsskole16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Vik skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:30 - 13:15
    Vik skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Selfie VGOMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Buskerud videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:35 - 14:15
    Lampeland skole125 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Onsdag 10. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Sysle skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sysle skole53 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 11:15

Produksjonsinformasjon
  • Verdens mellomste fiskFilm
  • Varighet: 45 minutter (filmen er 11 minutter lang)
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Skoger skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:50
    Røren barneskole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:10 - 11:50
    Røren barneskole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Madsebakken skole164 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Madsebakken skole164 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Hallingby skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nes skole 6 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Steinerskolen i Hurum34 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sætre Skole 89 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:30 - 13:15
    Sætre Skole 70 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Selfie VGOMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Ål Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:25
    Ål vidaregåande skole230 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Ønsker forestillingen avsluttes så tidlig at det er tid til samtaler i etterkant. Fredag passer dårlig.

To 11. - Fr 12. apr. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • To 11. - Fr 12. apr. 2019
  • Søndre Modum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 11. - Fr 12. apr. 2019
  • Åskollen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åskollen skole194 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 08:45, 09:45, 11:00, 12:00

Torsdag 11. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Darbu skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Flesberg skole103 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Verdens mellomste fiskFilm
  • Varighet: 45 minutter (filmen er 11 minutter lang)
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Steinberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Benterud skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Eikli og Kirkeskolen slås sammen til Benterud skole 1/1-19.
    Elevtallet og timeplan er uvisst pr. 15/5-18

  • 12:15 - 13:00
    Benterud skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10 - 11:50
    Åsen skole192 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Tofte Skole95 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Selfie VGOMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Kongsberg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 13:55
    Veggli skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 12. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Rødberg skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Verdens mellomste fiskFilm
  • Varighet: 45 minutter (filmen er 11 minutter lang)
  • Fredag 12. april. 2019
  • Gulskogen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Selfie VGOMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 12. april. 2019
  • Eiker videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20 - 12:05
    Krokstad skole118 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    SPILLESTED: SAMFUNNSHUSET

  • 12:35 - 13:20
    Krokstad skole118 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 12:55
    Uvdal skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 23. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 23. april. 2019
  • Nerstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nerstad skole43 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:05, 10:05, 11:20

Ti 23. - On 24. apr. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 23. - On 24. apr. 2019
  • Kjøsterud skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjøsterud skole244 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:10, 11:50

Tirsdag 23. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Haugsbygd ungdomsskole85 deltakere: 10. trinn

    Filmen vises på kino.

    Dersom det er behov for busstransport, bestiller skolen dette selv og sender faktura til oss: BFK, Postboks 3563, 3007 Drammen. Merk med referansenummer: 26027202

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Vang skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Skolen gir besked hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

On 24. - To 25. apr. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • On 24. - To 25. apr. 2019
  • Vikersund skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vikersund skole157 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 08:45, 09:45, 11:45

Onsdag 24. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Heltberg barne- og ungdomsskole19 deltakere: 10. trinn, 9. trinn
    Killingrud ungdomsskole92 deltakere: 10. trinn

    Filmen vises på kino.

    Dersom det er behov for busstransport, bestiller skolen dette selv og sender faktura til oss: BFK, Postboks 3563, 3007 Drammen. Merk med referansenummer: 26027202

  • 12:00
    Gulskogen skole156 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Filmen vises på kino.

    Dersom det er behov for busstransport, bestiller skolen dette selv og sender faktura til oss: BFK, Postboks 3563, 3007 Drammen. Merk med referansenummer: 26027202

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Mjøndalen skole77 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    SPILLESTED: SAMFUNNSHUSET

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Steinerskolen på Ringerike19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Vang skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 11:15 - 12:00
    Steinsfjorden Montessoriskole20 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Vang skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

To 25. - Fr 26. apr. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 25. - Fr 26. apr. 2019
  • Vestbygda skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vestbygda skole119 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:25, 12:40

Torsdag 25. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Nordre Modum ungdomsskole152 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Filmen vises på kino.

    Dersom det er behov for busstransport, bestiller skolen dette selv og sender faktura til oss: BFK, Postboks 3563, 3007 Drammen. Merk med referansenummer: 26027202

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Torvbråten skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Sydskogen skole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Torvbråten skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    SPILLESTED: TORVBRÅTEN SKOLE

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35 - 12:20
    Solberg skole85 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00 - 13:45
    Solberg skole85 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 26. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 26. april. 2019
  • Prestfoss skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Prestfoss skole43 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:05, 11:30

Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 150
  • Fredag 26. april. 2019
  • Hemsedal barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hemsedal barne- og ungdomsskule57 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Filmen vises på Hemsedal kino

    Dersom det er behov for busstransport, bestiller skolen dette selv og sender faktura til oss: BFK, Postboks 3563, 3007 Drammen. Merk med referansenummer: 26027202

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35 - 12:20
    Solberg skole85 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 29. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 29. april. 2019
  • Sigdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sigdal ungdomsskole88 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger: 09:05, 10:00, 11:20, 12:15

Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 29. april. 2019
  • Heltberg barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Tofte Skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Tofte Skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 30. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 30. april. 2019
  • Eggedal skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Eggedal skole41 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:05, 10:05, 11:35

Tir 30. apr. 2019-Tor 2. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tir 30. apr. 2019-Tor 2. mai. 2019
  • Konnerud skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Konnerud skole184 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger tirsdag: 09:00, 10:00, 11:05
    Fire formidlinger torsdag: 09:00, 10:00, 11:05, 12:30

Tirsdag 30. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Folkestad Skole 64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 2. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 2. mai. 2019
  • Krøderen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Krøderen skole110 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger: 09:25, 10:25, 11:50, 12:50

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10 - 11:55
    Åsen skole82 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Sætre Skole 98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Riggen kan ikke stå over natten.

Fredag 3. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 3. mai. 2019
  • Noresund skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Noresund skole34 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 08:45, 09:40, 11:10

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skoger skole73 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:30, 10:30, 11:45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45

    Kirkeskolen og Eikli skole blir Benterud skole fra 1/1-2019.
    Elevtallet er ukjent pr. 16/5-18

Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 6. mai. 2019
  • Flesberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Flesberg skole81 deltakere: 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 11:40


Ma 6. - Fr 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 6. - Fr 10. mai. 2019
  • Marienlyst ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Marienlyst ungdomsskole432 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger alle fire dager: 09:40, 10:50, 12:30, 13:10

Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:10
    Nordal skole16 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Steinberg skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Helgerud skole48 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sokna skole39 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

    NB: Tidlig forestillingsstart!

  • 12:00 - 12:45
    Helgerud skole48 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 7. mai. 2019
  • Lampeland skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lampeland skole64 deltakere: 2. trinn, 4. trinn

    To formidlinger: 09:00, 10:15,

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Røyse skole75 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20 - 12:05
    Krokstad skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    SPILLESTED: SAMFUNNSHUSET

  • 12:35 - 13:20
    Krokstad skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 8. mai. 2019
  • Veggli skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Veggli skole52 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:30, 12:05 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:05
    Krokstad skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Hallingby skole92 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nes skole 6 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 9. mai. 2019
  • Rødberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Rødberg skole115 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger: 09:00, 10:00, 11:35, 12:35

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Ringerike Montessori18 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Tyristrand skole 94 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:30 - 13:15
    Veien skole 89 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 10. mai. 2019
  • Uvdal skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Uvdal skole18 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 11:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:10

    OBS: Skolene slås sammen til Benterud skole 1/1-2019

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Tyrifjord barne- og ungdomsskole10 deltakere: 5. trinn, 7. trinn
    Vik skole117 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Mjøndalen skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Mjøndalen skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ma 13. - On 15. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 13. - On 15. mai. 2019
  • Svensedammen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Svensedammen skole360 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger alle tre dager: 09:00, 10:00, 11:40, 12:40

Mandag 13. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35 - 12:20
    Solberg skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Solberg skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Solberg skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Ullerål skole74 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    SPILLESTED: HOV UNGDOMSSKOLE

  • 13:00 - 13:45
    Ullerål skole74 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 16. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 16. mai. 2019
  • Rødskog skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Rødskog skole93 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger: 09:15, 10:15, 11:45, 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Steinsfjorden Montessoriskole11 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vang skole74 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:15 - 13:00
    Steinerskolen på Ringerike12 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vang skole74 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10 - 11:55
    Åsen skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Ma 20. - On 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 20. - On 22. mai. 2019
  • Øren skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Øren skole251 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager:

Mandag 20. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Hyggen skole81 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Flå Skole32 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nes barneskole50 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:15 - 13:00
    Nes barneskole50 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Hønefoss skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Hønefoss skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Gol skule74 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:30 - 14:15
    Gol skule74 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Stenseth skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:35
    Leveld skule34 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nedre-Ål skule62 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 13:10 - 13:55
    Nedre-Ål skule62 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Torpo skule28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

To 23. - Fr 24. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 23. - Fr 24. mai. 2019
  • Åssiden skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åssiden skole157 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:15, 10:15, 11:30

Torsdag 23. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Spikkestad barneskole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 27. mai. 2019
  • Gulskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gulskogen skole79 deltakere: 9. trinn

    Tre formidlinger: 09:15, 10:15, 11:50

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Helgerud skole40 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sokna skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 11:45 - 12:30
    Helgerud skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40 - 12:25
    Flesberg skole103 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 28. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Ullerål skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Ullerål skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:05 - 12:50
    Veggli skole44 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 29. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Rødberg skole46 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Uvdal skole25 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Ringerike Montessori42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Veien skole 50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:30 - 13:15
    Veien skole 77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 3. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:00 - 08:40
    Enger skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Enger skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Prestfoss skole50 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:15
    Eggedal skole42 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nerstad skole48 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Tirsdag 4. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 08:55
    Stalsberg skole121 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 09:05 - 09:45
    Stalsberg skole121 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:40
    Skolen ved Modum Bad7 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sysle skole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10 - 11:55
    Krøderen skole44 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Noresund skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Onsdag 5. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:25
    Vikersund skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 09:40 - 10:20
    Vikersund skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Vikersund skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 09:45
    Eggedal skole83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:25 - 13:05
    Nerstad skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 7. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 08:55
    Prestfoss skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:05 - 11:45
    Buskerud skole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 11. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 18. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Våren 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter