Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Buskerud

Buskerud fylkeskommune

Postadresse: Postboks 3563, 3007 Drammen

Besøksadresse: Haugesgate 89, 3020 Drammen

Telefon: 32 80 86 79

Kontaktperson:

Antall hendelser: 1023

Velg dato / Periode
Juni
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
22
27
28
29
30
31
1
2
23
3
4
5
6
7
8
9
24
10
11
12
13
14
15
16
25
17
18
19
20
21
22
23
26
24
25
26
27
28
29
30
Torsdag 22. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ma 26. - Ti 27. aug. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 26. - Ti 27. aug. 2019
  • Benterud skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Benterud skole113 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    3 formidlinger mandag: 08:55, 10:00, 11:50
    2 formidlinger tirsdag: 08:55, 10:00

Mandag 26. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 26. august. 2019
  • Flå Skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Flå Skole52 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger: 10:30, 11:30, 13:15 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 27. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 27. august. 2019
  • Nes barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nes barneskole97 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger: 09:15, 10:15, 11:30, 13:15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
On 28. - To 29. aug. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 28. - To 29. aug. 2019
  • Hallingby skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hallingby skole144 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    3 formidlinger onsdag: 09:00, 10:10, 11:25
    2 formidlinger torsdag: 09:00, 10:10 

On 28. - Fr 30. aug. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 28. - Fr 30. aug. 2019
  • Gol skule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gol skule273 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    3 dager, 11 formidlinger: 09:30, 10:30, 11:30, 12:30 (utøver ringer og avtaler tider)

Onsdag 28. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 28. august. 2019
  • Krokstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20 - 09:50
    Krokstad skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20 - 10:50
    Krokstad skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:20
    Krokstad skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:20
    Buskerud skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Vikersund skole167 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00 - 13:40
    Skolen ved Modum Bad7 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vikersund skole167 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 29. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 29. august. 2019
  • Mjøndalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:30
    Mjøndalen skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:30
    Mjøndalen skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Rosendal skole Adventistsamfunnets62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:30
    Mjøndalen skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:20
    Stalsberg skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:20 - 12:00
    Stalsberg skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 29. august. 2019
  • Slemmestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Slemmestad barneskole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Slemmestad barneskole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 30. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 30. august. 2019
  • Steinerskolen på Ringerike
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Steinerskolen på Ringerike15 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    To formidlinger: 09:00, 10:00 (Formilder må vurdere om det skal deles opp ytterligere)

Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 30. august. 2019
  • Folkestad Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Folkestad Skole 147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 30. august. 2019
  • Mjøndalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:30
    Mjøndalen skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:30
    Mjøndalen skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 10:45
    Nerstad skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 30. august. 2019
  • Tofte Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Tofte Skole224 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Prestfoss skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Ma 2. - Ti 3. sep. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 2. - Ti 3. sep. 2019
  • Haugsbygd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 2. september. 2019
  • Nes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nes ungdomsskole98 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger:09:30, 10:30, 12:00, 13:00 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Mandag 2. september. 2019
  • Solberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:45
    Solberg skole175 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:45
    Solberg skole175 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:35 - 12:05
    Solberg skole175 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25 - 10:05
    Krøderen skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 2. september. 2019
  • Høvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35 - 10:15
    Høvik skole203 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:45 - 11:25
    Høvik skole203 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:30
    Høvik skole203 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 12:35
    Noresund skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Hemsedal barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Heia skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Heia skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:10 - 10:50
    Heia skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nordal skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 09:45
    Eggedal skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Gullaug skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Gullaug skole218 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 4. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Helgerud skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Helgerud skole103 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger: 08:55, 09:50, 11:20, 12:20

Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Tuv Oppvekstsenter - avd. skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Enger skole217 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Hallingstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20 - 10:00
    Hallingstad skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Hennummarka skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 12:35
    Hennummarka skole234 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Sysle skole137 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Steinsfjorden Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Steinsfjorden Montessoriskole15 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    To formidlinger: 09:00, 10:00 (Formilder må vurdere om det skal deles opp ytterligere)

Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Ulsåk oppvekstsenter, avd skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Lier kulturscene
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20 - 10:00
    Hegg skole183 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20 - 11:00
    Hegg skole183 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35 - 13:15
    Egge skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hegg skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Stenseth skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Stenseth skole196 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:50
    Nedre-Ål skule188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Åsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:35 - 13:05
    Åsen skole173 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Skattebøl skule48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 6. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 6. september. 2019
  • Ringerike Montessori
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ringerike Montessori29 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    To formidlinger: 09:00, 10:00 (Formilder må vurdere om det skal deles opp ytterligere)

Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 6. september. 2019
  • Leveld skule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Leveld skule30 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:15, 10:15, 11:45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 6. september. 2019
  • Steinberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:30
    Steinberg skole174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Nes barneskole212 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 6. september. 2019
  • Oddevall skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Oddevall skole71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 6. september. 2019
  • Sylling skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Sylling skole198 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Gol skule162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:20 - 13:00
    Gol skule162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 6. september. 2019
  • Skotselv skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:15
    Skotselv skole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 9. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 9. september. 2019
  • Steinberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Steinberg skole64 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09.15, 10:15, 11:40

Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 9. september. 2019
  • Nedre-Ål skule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nedre-Ål skule81 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger:09:10, 10:10, 11:50, 13:10

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 9. september. 2019
  • Sætre Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Sætre Skole 168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Sætre Skole 168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Mandag 9. september. 2019
  • Darbu skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:45
    Darbu skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:00
    Høvik skole131 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:30 - 13:30
    Høvik skole131 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 9. september. 2019
  • Steinerskolen i Hurum
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Steinerskolen i Hurum81 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Mandag 9. september. 2019
  • Ormåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:00
    Ormåsen skole195 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 10. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Midtbygda skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Midtbygda skole228 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20 - 11:00
    Midtbygda skole228 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Hokksund barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:45
    Hokksund barneskole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:00
    Hokksund barneskole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:45
    Hokksund barneskole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:00
    Sylling skole90 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
On 11. - To 12. sep. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 11. - To 12. sep. 2019
  • Hønefoss skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hønefoss skole111 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:15, 10:15, 11:45

Onsdag 11. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Torpo skule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Torpo skule19 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    To formidlinger: 09:45, 11:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Spikkestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Spikkestad barneskole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:55
    Spikkestad barneskole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:20 - 13:00
    Spikkestad barneskole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Røren barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:45
    Røren barneskole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:10 - 11:40
    Røren barneskole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:00
    Lierbyen skole129 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:30 - 13:30
    Lierbyen skole129 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
To 12. - Fr 13. sep. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 12. - Fr 13. sep. 2019
  • Ål ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ål ungdomsskule132 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger torsdag: 10:05, 11:15, 12:25
    To formidlinger fredag: 10:05, 11:15

Torsdag 12. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Hyggen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 09:45
    Hyggen skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Vestfossen barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Vestfossen barneskole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:00
    Vestfossen barneskole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10 - 12:10
    Vestsiden ungdomsskole100 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB! Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Nærsnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Nærsnes skole164 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 13. september. 2019
  • Nes skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nes skole 8 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    To formidlinger: 09:00, 10:00 (Formilder må vurdere om det skal deles opp ytterligere)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bo flyttar ut 2019-20Litteratur, Visuell kunst
  • Fredag 13. september. 2019
  • Frydenhaug skole, interkommunal spesialskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 16. september. 2019
  • Berg skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Berg skole17 deltakere: 2. trinn, 4. trinn

    To formidlinger: 09:15, 10:15

Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 16. september. 2019
  • Sokna skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sokna skole62 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger: 08:30, 09:30, 11:15

Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 16. september. 2019
  • Dagali og Skurdalen oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 16. september. 2019
  • Frydenlund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20 - 10:00
    Frydenlund skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:45 - 11:25
    Frydenlund skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 16. september. 2019
  • Raumyr skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Raumyr skole198 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Raumyr skole198 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Tranby skole120 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

Produksjonsinformasjon
  • Bo flyttar ut 2019-20Litteratur, Visuell kunst
  • Mandag 16. september. 2019
  • Heltberg barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Efteløt skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Efteløt skole36 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00. 10:00, 11:20

Ti 17. - On 18. sep. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 17. - On 18. sep. 2019
  • Tyristrand skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Tyristrand skole 158 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 08:45, 09:55, 11:35, 12:45

Tirsdag 17. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Sydskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Sydskogen skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Torvbråten skole229 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til BFK, Økonomiseksjonen, postboks 3563, 3007 Drammen, eller e-mail: postmottak@bfk.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Berg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Berg skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Tranby skole120 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 13:00
    Tranby skole120 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Kongsberg International School
Tidspunkt og deltakere
On 18. - Fr 20. sep. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • On 18. - Fr 20. sep. 2019
  • Gamlegrendåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gamlegrendåsen skole215 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 09:15, 10:15, 11:45

Onsdag 18. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Geilo barne- og ungdomsskole avd. ungdomstrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Madsebakken skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Madsebakken skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:55
    Madsebakken skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
To 19. - Fr 20. sep. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 19. - Fr 20. sep. 2019
  • Ullerål skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ullerål skole173 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:00, 11:45

Torsdag 19. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Hallingskarvet skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hallingskarvet skole30 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:10, 11:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Kongsgårdmoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Kongsgårdmoen skole161 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Kongsgårdmoen skole161 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 20. september. 2019
  • Skattebøl skule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skattebøl skule22 deltakere: 2. trinn, 4. trinn

    To formidlinger: 09:50, 11:45

Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 20. september. 2019
  • Jondalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Jondalen skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 20. september. 2019
  • Skavanger skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:30
    Skavanger skole185 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Ma 23. - Ti 24. sep. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Ma 23. - Ti 24. sep. 2019
  • Raumyr skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Raumyr skole156 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:00, 11:45

Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 23. - Ti 24. sep. 2019
  • Vang skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vang skole142 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 08:30, 09:30, 11:15

Mandag 23. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 23. september. 2019
  • Gamlegrendåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Gamlegrendåsen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Gamlegrendåsen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Gamlegrendåsen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 23. september. 2019
  • St. Hallvard videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • St. Hallvard videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Efteløt skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Efteløt skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:00
    Steinerskolen i Hurum37 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Sætre ungdomsskole 82 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:30 - 13:30
    Sætre ungdomsskole 82 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Vittingen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
On 25. - To 26. sep. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • On 25. - To 26. sep. 2019
  • Kongsberg International School
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kongsberg International School97 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    3 formidlinger onsdag: 09:00, 10:15, 11:15
    2 formidlinger torsdag: 09:00, 10:15

Onsdag 25. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Veien skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Veien skole 90 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 11:30

Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 25. september. 2019
  • St. Hallvard videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Rødberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Rødberg skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Uvdal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Uvdal skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Drammen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
To 26. - Fr 27. sep. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 26. - Fr 27. sep. 2019
  • Veienmarka ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Wennersborg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Wennersborg skole237 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Numedal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:50
    Eknes skole116 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Sagstedbrua skole9 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Flesberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Flesberg skole125 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 27. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 27. september. 2019
  • Skavanger skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skavanger skole79 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:15, 10:00, 11:50

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 27. september. 2019
  • Veggli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Veggli skole77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 27. september. 2019
  • Eiker videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Eknes skole116 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:50 - 12:50
    Eknes skole116 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 27. september. 2019
  • Flesberg skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 1. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ma 7. - Ti 8. okt. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Ma 7. - Ti 8. okt. 2019
  • Wennersborg skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Wennersborg skole108 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:15, 10:15, 11:30

Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 7. - Ti 8. okt. 2019
  • Eknes skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Eknes skole232 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 09:00, 10:00, 11:50, 13:00

Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 7. - Ti 8. okt. 2019
  • Hole ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hole ungdomsskole158 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:15, 10:15, 11:45

Mandag 7. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Sokna skole27 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 7. oktober. 2019
  • Hønefoss skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Hønefoss skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Steinsfjorden Montessoriskole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:25 - 11:00
    Hønefoss skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Flå Skole33 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 8. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 8. oktober. 2019
  • Vik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Vik skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:45 - 11:20
    Tyrifjord barne- og ungdomsskole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vik skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:45 - 14:25
    Gol skule191 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
On 9. - To 10. okt. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • On 9. - To 10. okt. 2019
  • Kongsgårdmoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kongsgårdmoen skole152 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:00, 11:20 

Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 9. - To 10. okt. 2019
  • Killingrud ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 9. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 9. oktober. 2019
  • Sundvollen oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 9. oktober. 2019
  • Ullerål skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10 - 09:45
    Ullerål skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Ullerål skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet:
  • Onsdag 9. oktober. 2019
  • Drammen Kino - Sal 1 - 344 plasser
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50 - 11:50
    Veiavangen skole98 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

  • 12:20 - 13:20
    Veiavangen skole98 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 10. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 10. oktober. 2019
  • Røyse skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Røyse skole75 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 12:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 10. oktober. 2019
  • Benterud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Benterud skole268 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 10. oktober. 2019
  • Helgerud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:25
    Helgerud skole223 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:20 - 14:00
    Rødberg skole74 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 11. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 11. oktober. 2019
  • Jondalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Jondalen skole9 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    To formidlinger: 09:00, 10:00

Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 11. oktober. 2019
  • Rosendal skole Adventistsamfunnets
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Rosendal skole Adventistsamfunnets53 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    To formidlinger: 09:10, 10:10 (Formilder må vurdere om det skal deles opp ytterligere)

Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 11. oktober. 2019
  • Tyrifjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Veggli skole34 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 11. oktober. 2019
  • Ringerike Montessori
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Ringerike Montessori67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Skotselv skole54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 11. oktober. 2019
  • Sokna skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Sokna skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 13:55
    Flesberg skole74 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Ma 14. - Ti 15. okt. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Ma 14. - Ti 15. okt. 2019
  • Madsebakken skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Madsebakken skole149 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:00, 11:15

Ma 14. - On 16. okt. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 14. - On 16. okt. 2019
  • Krokstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Krokstad skole232 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 09:20, 10:20, 11:20

Ma 14. - Ti 15. okt. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 14. - Ti 15. okt. 2019
  • Vik skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vik skole131 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger mandag: 09:15, 10:15, 11:30, 13:00
    To formidlinger tirsdag: 09:15, 10:15

Mandag 14. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Røyse skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:20
    Røyse skole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:05 - 13:05
    Hokksund ungdomsskole111 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

Tirsdag 15. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Steinerskolen på Ringerike
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Veien skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 11:50
    Veien skole 206 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HELLOScenekunst, Film
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Drammens Teater
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 16. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Hvittingfoss barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Sundvollen oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HELLOScenekunst, Film
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Drammens Teater
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Tyristrand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35 - 12:10
    Tyristrand skole 206 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
To 17. - Fr 18. okt. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • To 17. - Fr 18. okt. 2019
  • Skrim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skrim ungdomsskole142 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:00, 11:15

Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 17. - Fr 18. okt. 2019
  • Hov ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hov ungdomsskole180 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:20. 10:25, 11:55

Torsdag 17. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Hallingby skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Hallingby skole205 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HELLOScenekunst, Film
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Drammens Teater
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Nes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Nes skole 13 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 18. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 18. oktober. 2019
  • Vang skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:50
    Vang skole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:50
    Vang skole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ma 21. - On 23. okt. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Ma 21. - On 23. okt. 2019
  • Tislegård ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Tislegård ungdomsskole237 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager dager: 09:30, 10:40, 12:10

Mandag 21. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Leveld skule73 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Gulskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Gulskogen skole190 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:30
    Gulskogen skole190 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Vestfossen ungdomsskole91 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB: Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Torpo skule59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 22. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Hallingskarvet skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Bragernes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Bragernes skole320 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet:
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Krona Kino - Sal 1, Oksen – 209 seter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
To 24. - Fr 25. okt. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • To 24. - Fr 25. okt. 2019
  • Vestsiden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vestsiden ungdomsskole198 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 09:20, 10:20, 12:30, 13.20

Torsdag 24. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:40 - 11:20
    Flå Skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ma 28. - On 30. okt. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 28. - On 30. okt. 2019
  • Solberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Solberg skole221 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 09:05, 10:05, 11:35

Mandag 28. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Gullaug skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gullaug skole89 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:10, 11:50

Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Brandengen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Brandengen skole266 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Brandengen skole266 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Heltberg barne- og ungdomsskole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Hennummarka skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hennummarka skole83 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00. 10:00, 11:55

Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Danvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Danvik skole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:45 - 11:25
    Danvik skole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
On 30. - To 31. okt. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 30. - To 31. okt. 2019
  • Sylling skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sylling skole151 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger onsdag: 09:15, 10:15, 11:30
    To formdlinger: torsdag: 09:15, 10:15

Onsdag 30. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Rødskog skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Drammen Montessoriskole63 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Rødskog skole211 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tor 31. okt. 2019-Man 4. nov. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tor 31. okt. 2019-Man 4. nov. 2019
  • Veiavangen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Veiavangen skole252 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 09:40, 10:50, 11:50

Fredag 1. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 1. november. 2019
  • Nordal skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nordal skole19 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    To formidlinger: 09:15, 10:15

Ma 4. - Fr 8. nov. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 4. - Fr 8. nov. 2019
  • Høvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Høvik skole436 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger alle fem dager: 09:00, 10:00, 11:55

Mandag 4. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 4. november. 2019
  • Fjell skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Fjell skole268 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Fjell skole268 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VillskuddVisuell kunst
  • Varighet: 60/90
  • Mandag 4. november. 2019
  • Buskerud videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Stenseth skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Stenseth skole81 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:25, 12:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Frydenhaug skole, interkommunal spesialskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VillskuddVisuell kunst
  • Varighet: 60/90
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Buskerud videregående skole
Tidspunkt og deltakere
On 6. - Fr 8. nov. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 6. - Fr 8. nov. 2019
  • Mjøndalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Mjøndalen skole248 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 09:00, 10:00, 11:00

Onsdag 6. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VillskuddVisuell kunst
  • Varighet: 60/90
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Hønefoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • VillskuddVisuell kunst
  • Varighet: 60/90
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Lier videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VillskuddVisuell kunst
  • Varighet: 60/90
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Eiker videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • VillskuddVisuell kunst
  • Varighet: 60/90
  • Fredag 8. november. 2019
  • Drammen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 11. november. 2019
  • Sagstedbrua skole
Tidspunkt og deltakere
Ma 11. - Ti 12. nov. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 11. - Ti 12. nov. 2019
  • Lierbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lierbyen skole162 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger mandag: 09:40, 10:40, 11:50, 13:05
    Fire formidlinger tirsdag: 08:45, 09:40, 10:40, 12:10 

Mandag 11. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 11. november. 2019
  • Aronsløkka skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Aronsløkka skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Aronsløkka skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Aronsløkka skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Åsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åsen skole66 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:15, 10:20, 11:10

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Hallermoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Hallermoen skole208 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Hallermoen skole208 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:25 - 13:05
    Galterud skole186 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 13:20 - 14:00
    Galterud skole186 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
On 13. - To 14. nov. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 13. - To 14. nov. 2019
  • Tranby skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Tranby skole240 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 09:45, 10:45, 12:00, 13:00

Onsdag 13. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Konnerud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Konnerud skole228 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20 - 11:00
    Konnerud skole228 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 15. november. 2019
  • Oddevall skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Oddevall skole32 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    To formidlinger: 09:30, 10:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 18. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 18. november. 2019
  • Eknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 18. november. 2019
  • Skoger skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Skoger skole157 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 18. november. 2019
  • Hokksund ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Egge skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Egge skole51 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:15, 10:20, 11:50.

Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Veiavangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Vestbygda skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 11:05
    Vestbygda skole233 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Killingrud ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Hallingstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hallingstad skole92 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:15, 10:45, 11:45

Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Vestsiden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Hvittingfoss barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
To 21. - Fr 22. nov. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 21. - Fr 22. nov. 2019
  • Hegg skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hegg skole197 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger torsdag: 09:15, 10:15, 11:50, 13:20
    Tre formidlinger fredag: 09:15, 10:15, 11:50

Torsdag 21. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Skotselv skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20 - 10:00
    Skotselv skole54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Vestfossen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 22. november. 2019
  • Skrim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 22. november. 2019
  • Tislegård ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Ma 25. - Ti 26. nov. 2019
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 25. - Ti 26. nov. 2019
  • Heia skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Heia skole123 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:00, 11:45

Mandag 25. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 25. november. 2019
  • Øren skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Øren skole260 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Øren skole260 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 25. november. 2019
  • UngInvest AIB avd. Drammen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Åskollen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Åskollen skole237 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Åskollen skole237 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Røyken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Åssiden skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Åssiden skole172 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:10 - 11:50
    Åssiden skole172 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • NativesScenekunst
  • Varighet:
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Brageteatret - Union Scene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Eiker videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NativesScenekunst
  • Varighet:
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Brageteatret - Union Scene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Ringerike fengsel
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • NativesScenekunst
  • Varighet:
  • Fredag 29. november. 2019
  • Brageteatret - Union Scene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 29. november. 2019
  • Energimølla
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • NativesScenekunst
  • Varighet:
  • Mandag 2. desember. 2019
  • Brageteatret - Union Scene
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • NativesScenekunst
  • Varighet:
  • Tirsdag 3. desember. 2019
  • Brageteatret - Union Scene
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • NativesScenekunst
  • Varighet:
  • Onsdag 4. desember. 2019
  • Brageteatret - Union Scene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NativesScenekunst
  • Varighet:
  • Torsdag 5. desember. 2019
  • Brageteatret - Union Scene
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NativesScenekunst
  • Varighet:
  • Fredag 6. desember. 2019
  • Brageteatret - Union Scene
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av ParisMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 9. desember. 2019
  • Spikkestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NativesScenekunst
  • Varighet:
  • Mandag 9. desember. 2019
  • Brageteatret - Union Scene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkamløsLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 9. desember. 2019
  • Røyken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NativesScenekunst
  • Varighet:
  • Tirsdag 10. desember. 2019
  • Brageteatret - Union Scene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkamløsLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 10. desember. 2019
  • UngInvest AIB avd. Drammen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av ParisMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 10. desember. 2019
  • Tofte ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkamløsLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Åssiden videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av ParisMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Slemmestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NativesScenekunst
  • Varighet:
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Brageteatret - Union Scene
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50 - 11:50
    Galterud skole124 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:20 - 13:20
    Galterud skole124 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkamløsLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Eiker videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av ParisMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Røyken ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkamløsLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Buskerud videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NativesScenekunst
  • Varighet:
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Brageteatret - Union Scene
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av ParisMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 13. desember. 2019
  • Sætrehallen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NativesScenekunst
  • Varighet:
  • Fredag 13. desember. 2019
  • Brageteatret - Union Scene
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet:
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Hønefoss Kino - Ringerikssalen - 283 plasser
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Folkestad Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Folkestad Skole 147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Gamlegrendåsen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Gamlegrendåsen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Gamlegrendåsen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ! - 2019-20Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Krokstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Aronsløkka skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Aronsløkka skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Aronsløkka skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Aronsløkka skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Tofte Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Tofte Skole224 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkamløsLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Lier videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ! - 2019-20Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Mjøndalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Sætre Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Sætre Skole 335 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Wennersborg skole237 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Bragernes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Bragernes skole166 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Bragernes skole166 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Madsebakken skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:20 - 13:00
    Madsebakken skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Steinerskolen i Hurum
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Steinerskolen i Hurum81 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SkamløsLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Numedal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ! - 2019-20Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Rosendal skole Adventistsamfunnets
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Brandengen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Spikkestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Spikkestad barneskole240 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:55
    Spikkestad barneskole240 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Rekonstruksjon UtøyaAnnet
  • Varighet:
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Hønefoss Kino - Ringerikssalen - 283 plasser
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkamløsLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Oppfølgingsklassen under Drammen fengsel
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Rødberg skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkamløsLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Drammen fengsel
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Uvdal skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ! - 2019-20Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Steinberg skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ! - 2019-20Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Solberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkamløsLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Ringerike videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Hallermoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Hallermoen skole217 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Hallermoen skole217 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkamløsLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Hønefoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:05 - 12:45
    Veggli skole77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Flesberg skole125 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ! - 2019-20Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Stenseth skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ! - 2019-20Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Åsen skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Sydskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Sydskogen skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Torvbråten skole229 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Danvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Danvik skole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:45 - 11:25
    Danvik skole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Fjell skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Fjell skole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:10
    Fjell skole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Fjell skole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Hyggen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Hyggen skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:00
    Gol skule96 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:30 - 13:30
    Gol skule96 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Frydenlund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25
    Frydenlund skole281 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Midtbygda skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Midtbygda skole228 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Midtbygda skole228 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Skoger skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Skoger skole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Frydenhaug skole, interkommunal spesialskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Gulskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Gulskogen skole182 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:30
    Gulskogen skole182 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Folkestad Skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Folkestad Skole 76 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 11:30

Produksjonsinformasjon
  • Per Formans DelightMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Hvittingfoss barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Slemmestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Slemmestad barneskole252 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Konnerud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Konnerud skole228 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:05 - 11:45
    Konnerud skole228 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Flesberg skole74 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Nærsnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Nærsnes skole164 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Efteløt skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Steinerskolen i Hurum
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Steinerskolen i Hurum67 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger: 09:00, 10:00, 11:30, 12:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Egge skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Egge skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Rødskog skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:00
    Kongsgårdmoen skole161 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:20 - 12:00
    Kongsgårdmoen skole161 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Oddevall skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Oddevall skole71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
On 29. - To 30. jan. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 29. - To 30. jan. 2020
  • Sætre Skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sætre Skole 148 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:30, 10:30, 12:45

Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Nordal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Nordal skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Øren skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Øren skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Øren skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Øren skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Stalsberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:45
    Stalsberg skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:30
    Stalsberg skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Berg skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Per Formans DelightMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Kongsberg International School
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Sylling skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Sylling skole198 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Darbu skole67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Sysle skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Raumyr skole198 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Raumyr skole198 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Buskerud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:10
    Buskerud skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Åskollen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Åskollen skole240 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Åskollen skole240 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Hokksund barneskole102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    OBS! Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå over natten

    SPILLESTED: Hvis ikke ungdomsskolen kan brukes, må annet alternativ finnes.

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Eggedal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:20 - 12:50
    Eggedal skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Sætre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sætre ungdomsskole 106 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formildinger: 09:00, 10:10, 11:50, 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Prestfoss skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 10:35
    Prestfoss skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Skavanger skole185 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Nerstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:25 - 12:55
    Nerstad skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Jondalen skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Tofte Skole90 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 11:30


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Hallingstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Hallingstad skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Enger skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:45
    Enger skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:45
    Enger skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Hennummarka skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 12:35
    Hennummarka skole234 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Ti 4. - On 5. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 4. - On 5. feb. 2020
  • Frydenlund skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frydenlund skole105 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger tirsdag: 09:00, 10:45, 12:45,
    To formidlinger onsdag: 09:00, 10:45

Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Krøderen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25 - 09:55
    Krøderen skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Hegg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Hegg skole223 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:30
    Hegg skole223 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Ormåsen skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:30 - 13:15
    Ormåsen skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Noresund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:05 - 12:35
    Noresund skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Gullaug skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Gullaug skole218 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Vikersund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Vikersund skole167 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:45
    Vikersund skole167 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Skotselv skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Heia skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:25
    Heia skole273 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Hyggen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hyggen skole64 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:15, 11:00, 12:45 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Gol skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:15
    Gol skule162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:00
    Gol skule162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Nes barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:30
    Nes barneskole212 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Sylling skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Sylling skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Flå Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40 - 12:10
    Flå Skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Tofte ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Tofte ungdomsskole106 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger: 09:00, 10:05, 11:40, 11:55

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Torpo skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:15
    Torpo skule59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Høvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:55 - 10:35
    Høvik skole305 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Høvik skole305 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Leveld skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:00
    Leveld skule73 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Ti 11. - On 12. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 11. - On 12. feb. 2020
  • Midtbygda skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Midtbygda skole203 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 08:55, 10:00, 11:45

Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Åssiden skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Åssiden skole172 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:10
    Åssiden skole172 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Nedre-Ål skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Nedre-Ål skule188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Egge skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Oddevall skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:15 - 13:00
    Hegg skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    OBS: Skolen gir beskjed hvis ikke riggen kan stå over natten.

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Skattebøl skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:30
    Skattebøl skule48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Hemsedal barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Vestbygda skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Vestbygda skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Vestbygda skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Hegg skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:50 - 12:35
    Hegg skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Ulsåk oppvekstsenter, avd skule
Tidspunkt og deltakere
To 13. - Fr 14. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 13. - Fr 14. feb. 2020
  • Røyken ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Røyken ungdomsskole154 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:00, 12:10

Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Heia skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Heia skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Dagali og Skurdalen oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Hallingskarvet skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:40
    Hallingskarvet skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 17. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Nærsnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nærsnes skole69 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 12:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Høvik skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Høvik skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    OBS: Skolen gir beskjed hvis ikke riggen kan stå over natten.

Ti 18. - On 19. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 18. - On 19. feb. 2020
  • Slemmestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Slemmestad barneskole122 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:00, 12:00

Tirsdag 18. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet:
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Ål Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Høvik skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 12:00
    Høvik skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 19. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet:
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Gol vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:05 - 11:50
    Berg skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Kongsgårdmoen skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:35 - 13:20
    Kongsgårdmoen skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
To 20. - Fr 21. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 20. - Fr 21. feb. 2020
  • Slemmestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Slemmestad ungdomsskole254 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger Torsdag: 10:00, 11:10, 12:50, 14:00
    Fire formidlinger Fredag: 09:25, 10:35. 12:20, 13:30

Torsdag 20. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Efteløt skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Hvittingfoss barne- og ungdomsskole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Fredag 21. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Jondalen skole17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Skavanger skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 11:50 - 12:35
    Skavanger skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Sydskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sydskogen skole51 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 12:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Flesberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20 - 12:05
    Krokstad skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:35 - 13:20
    Krokstad skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Kommunen gir beskjed om riggen ikke kan stå alle fire dager

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Rødberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:20 - 14:00
    Rødberg skole74 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Ti 3. - On 4. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 3. - On 4. mar. 2020
  • Spikkestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Spikkestad barneskole214 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger mandag: 08:45, 09:45, 11:15, 12:45
    Tre formidlinger tirsdag: 08:45, 09:45, 11:15

Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Geilo barne- og ungdomsskole avd. ungdomstrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:05
    Krokstad skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:35 - 12:20
    Krokstad skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Ål ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Hemsedal barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Skoger skole71 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Kongsberg International School73 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Raumyr skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 13:55
    Gol skule191 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
To 5. - Fr 6. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 5. - Fr 6. mar. 2020
  • Spikkestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Flå Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Flå Skole33 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Mjøndalen skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 12:00
    Mjøndalen skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Raumyr skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Raumyr skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Nes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Sigdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Stenseth skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Krøderen skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Torvbråten skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Torvbråten skole90 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 12:00

Ma 9. - On 11. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 9. - On 11. mar. 2020
  • Aronsløkka skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Aronsløkka skole177 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 09:00, 10:00, 11:45

Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Helgerud skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sokna skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Helgerud skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Vikersund skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:00 - 13:45
    Vikersund skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Buskerud videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Ti 10. - To 12. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 10. - To 12. mar. 2020
  • Hokksund barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hokksund barneskole228 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 09:05, 10:00, 11:30

Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Røyken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Hallingby skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nes skole 9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:05 - 11:50
    Buskerud skole81 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Tofte Skole95 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Ringerike videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Enger skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Enger skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Benterud skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Benterud skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    OBS! Skolen gir beskjed om riggen ikke kan stå til neste dag.

To 12. - Fr 13. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 12. - Fr 13. mar. 2020
  • Bragernes skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bragernes skole136 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:15, 10:15, 11:30

Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Hønefoss skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 12:00
    Hønefoss skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Drammen fengsel
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Sysle skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Darbu skole56 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 11:45

Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Lier videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Hyggen skole51 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Stalsberg skole74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Stalsberg skole74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Ringerike Montessori46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Veien skole 37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Veien skole 80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Ma 16. - Ti 17. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 16. - Ti 17. mar. 2020
  • Hokksund ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hokksund ungdomsskole208 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 08:30, 09:25, 10:35, 12:05

Ma 16. - On 18. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 16. - On 18. mar. 2020
  • Fjell skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Fjell skole240 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger mandag og tirsdag: 09:00, 10:00, 11:30, 12:30
    Tre formidlinger onsdag: 09:00, 10:00, 11:30


Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Prestfoss skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Eggedal skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nerstad skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Flå Skole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nes barneskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 13:00 - 13:45
    Nes barneskole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Gol skule92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Gol skule92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Flesberg skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Flesberg skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
On 18. - To 19. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 18. - To 19. mar. 2020
  • Røren barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Røren barneskole126 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:10, 11:10

Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:05
    Åsen skole84 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Leveld skule41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nedre-Ål skule31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Torpo skule28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Nedre-Ål skule52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Skattebøl skule48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Rødberg skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Uvdal skole29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Veggli skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
To 19. - Fr 20. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 19. - Fr 20. mar. 2020
  • Danvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Danvik skole145 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:45, 10:45, 12:30

Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Tuv Oppvekstsenter - avd. skule49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Ulsåk oppvekstsenter, avd skule76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
  • Lyden av ParisMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Kjøsterud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Krøderen skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Noresund skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Ormåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ormåsen skole97 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger: 09:00, 10:00, 11:00, 12:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Sydskogen skole59 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Torvbråten skole97 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til BFK, Økonomiseksjonen, postboks 3563, 3007 Drammen, eller e-mail: postmottak@bfk.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:40 - 11:25
    Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Hallingskarvet skole31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Dagali og Skurdalen oppvekstsenter11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
  • Lyden av ParisMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Lierbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50 - 11:25
    Lierbyen skole129 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:10 - 12:45
    Lierbyen skole129 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Røyse skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:35
    Gullaug skole98 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Ma 23. - Ti 24. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 23. - Ti 24. mar. 2020
  • Vestfossen barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vestfossen barneskole161 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:15, 11:40


Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 23. - Ti 24. mar. 2020
  • Børresen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Børresen skole230 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 09:20, 10:25, 11:55, 13:00

Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLAM! skrivekursLitteratur
  • Varighet: 3 timer (180 minutt)
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Åssiden videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av ParisMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Marienlyst ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Ullerål skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon